Wydrukuj tę stronę

Jarosławiec 2019

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Oferta dla grup zorganizowanych  z DPS, PZN, ŚDPS, WTZ, Szkoły Specjalne

 

Ośrodek znajduje się we wschodniej części Jarosławca tuż przy głównej drodze dojazdowej do miejscowości. Teren ośrodka położony jest na równej, dużej (3,5 ha) powierzchni. Obiekt oddalony jest ok 120 m od morza i 200 m od centrum Jarosławca.

Do Państwa dyspozycji mamy kompleks budynków, na które składają się: pawilon główny, Pirat, Napoleon oraz domki wczasowe murowane i drewniane. Na terenie ośrodka znajduje się jadalnia, w której zjedzą Państwo smaczne, domowe posiłki. Dla miłośników sportu mamy do dyspozycji boiska do: piłki nożnej, piłki siatkowej plażowej oraz boisko do koszykówki. Na terenie znajdują się również place zabaw, sala zabaw ze stołami do ping-ponga i piłkarzykami, miejsca przeznaczone do organizacji ogniska oraz grilla, salki dydaktyczne, basen z podgrzewaną wodą, kawiarnia, bezpłatny parking, oczko wodne, a przy nim kapliczka.
Domowa atmosfera oraz niepowtarzalny klimat, panujący w ośrodku sprawią, iż wypoczynek przyniesie Państwu wiele niezapomnianych chwil. Znajdą tu Państwo wytchnienie od kłopotów codziennego życia i choć na chwilę zapomną o wszystkich troskach i zmartwieniach.

Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienką w pawilonie Pirat lub Napoleon (wybudowanych w 2009 roku) oraz w domkach wczasowych 3 osobowych z łazienką.
W pokojach znajdują się: lodówki, czajniki bezprzewodowe, naczynia, telewizory z tv kablową internet bezprzewodowy, szafki, półki, szafy, stolik i krzesła, tapczan/wersalka ewentualnie łóżka piętrowe.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI:
sauna sucha, sauna infrared (zalecane dla osób z chorobami serca), łaźnia parowa 

 
 
marzec, kwiecień - 60 zł osobodoba
maj, październik - 65 zł osobodoba
czerwiec, wrzesień - 70 zł osobodoba
 
Cena turnusu zawiera:
• Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych lub domkach murowanych .
• Wyżywienie 3 razy dziennie( śniadanie i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiad porcjowany- obsługa kelnerska)
• dyskoteki, biesiady turnusowe przy muzyce na żywo, grillowanie

Czytany 3836 razy

Galeria